tom004

jak už jsem napsal,zase třetí kdo si všiml.Moc děkuji všem.

Doplňuji:
Ještě jednou všem moc děkuji děkuji.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Není zač dobrá práce tom004 a hodně dalších otázek a odpovědí.

Další odpovědi
hanulka11

já to tedy nesleduji ......se přiznám

led

Keď ste na to upozornili, pozrela som sa, čože si to mám všimnúť…

Blahoželám
a vítam medzi zlatými. Len tak ďalej…

anonym

Tome , dostanete tricko ?? To se mi ale vubec , ale vubec nelibi !! ☹
P.S. Doufam ale , ze vas tu uvidim i zitra. !! 🙂
Ted vazne : Pro me jste byl zlaticko uz davno. !! -iv-
Doplňuji:
Terko , ja jsem tu jenom kvuli tricku , ale pssst ! Nikomu to nerikej !! Jakmile budu mit 10 001 bodu , tak se okamzite necham od Adminka smazat!! 🙂 -iv-

Terryle

  • iv- – cože, tričko, zlatí dostávají tričko? no teda, to abych zamakala :oD

chudst

A ja si rikam, ze kvuli tomu zalozim vyjimecne „otazku“… – tak se pripojim „jen“ sem – moc gratuluju! Jste jeden z par lidicek, o kterych si myslim, ze Odpovedi povznasi rozhodne smerem nahoru. Diky za to!