SickBreed

Jak „utužit“ vlasy?

Mám dotaz…mám alternativní účes a potřebuji poradit, jaký přípravek na něj použít, abych dosáhl efektu kterého chci. Potřebuju vlasy utužit, zpevnit, nebo nevím jak to jinak popsat, ale tak aby měli konkrétní vzhled…potřebuji aby byly vlasy suché, pevné, možná trochu jakoby slepené a bez života? Prostě pravý opak toho o co se většinou lidé snaží. Nevím jak přesně to popsat – mít vlasy jako chemlon možná? Voda s cukrem nebo pivo…to je ten efekt, já si ale každopádně nechci polévat hlavu pivem nebo vodou s cukrem. Existuje takový přípravek? Vůbec se v tom nevyznám.

Odpovědi
bazinga

Nic jiného než lak na vlasy nebo gel se sehnat nedá (doufám). Nejsilnější lak by měl být ten od Syossu.