Pavel1212

Jak utahujete kolečkové brusle?

Kámoš mi říká, že mám zbytečně hodně utáhnuté kolečkové brusle, že mi v nich noha nějak „přetéká“ a že mě to musí tlačit. I přesto to mívám takto „napevno“, i když nevím, jestli to mám správně. Neškrtí mě to.
Co myslíte vy? Mám tam nechávat malou mezeru?

Odpovědi
Berušinka

Tak já bych si to spíš víc utáhla než povolila – bála bych se o svuj kotník =D
A během té „cesty“ se to dá samozřejmě přizpůsobit – pokud by to hodně tlačilo, tak trošinku povolit ať tam může dobře kolovat krev.
Mezeru bych neriskovala.