Kubina

jak uspokojit ženu při orálním sexu?

Dobrej chci se jen zeptat na to jak mam více uspokojit ženu při orálu myslím ale když by mi ho měla kouřit tak co mám dšlat aby jí to ještě víc vzrušilo? Aby byla ještš víc divoká Dík

Nejlepší odpověď
quentos

to je, jako byste chtěl na trafikantce, aby ji vzrušovalo, že vám prodává noviny. Pro ni je to pochopitelně naprosto statická záležitost, při které vědomě dělá dobře hlavně vám. Pokud byste chtěl vzrušit i ji, pak jedině tak, že ten orál bude vzájemný, popřípadě napomůžete intimními doteky.

Další odpovědi
FOG

Ja si myslim,ze pri oralnim styku muzes uspokojit zenu svym jazykem a to,opet podle delky.

iwetax

Já se u toho hodně nudim, proto to nerada dělam. Nejlíp uděláš když se rychle uděláš, aby to měla za sebou.

mojitek

„Dobrej chci se zeptat…“
tak to je husty :o)))

kyrvi

zeptej se jí jak to má ráda

Lucimia

Nech tomu volný průběh a uvidíš…:-)