Pleskutřas

Jak úspěšně zaslat pohled do Norska?

Jak mám vyplnit pohlednici když jí chci poslat do Norska? Adresu všechno vim, formáty na netu jsem najít dokázal ale hlavně mám problém s poštovním směrovacím číslem/zip code. V norsku maj čtyřmístná, na pohledu je 5 míst, formáty říkaly na řádek ale PSČ se má psát do těch okýnek, to že známka má být E již vím.

Nejlepší odpověď
marci1

První okénko PSČ vynechej,vyplň zbývající okénka. 🙂

cochee

Okýnka pro PSČ na českých pohlednicích jsou určena pouze pro české adresy. Viz má odpověď na obdobnou otázku zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-napsat-na-pohled-adresu-s-sestimistnym-psc-kdyz-ma-jen-5-okynek