Weroniq

jak úspěšně bojovat s prachem a nezbláznit se z toho?

:) přijde mi, že i když nejsem několik dní doma, tak se vrátím do svého pokoje a na počítači, televizi, tiskárně a všem dalším jsou nánosy prachu.. nemusela bych dělat nic jinýho než to pořád utírat a za pár dní je to tam zas.. co s tím?

Nejlepší odpověď
fcoop

S prachem nemá smysl bojovat,to nejde vyhrát.
Nakonec stejně rezignuješ a naučíš se s ním žít.
Má to své meze,ovšem.

Další odpovědi
hanulka11

prach je přirozenou součástí ovzduší a nikdy se ho nezbavíš – jen ho rozvíříš a za chvíli je tu zas, kup si antistatickou utěrku a otři to, nebude se ti na věcech tak usazovat- ale neudělej ze sebe otroka – ti co se snaží vše blýskat a pulírovat vypěstují kolem sebe jen alergiky

Ponytail

Prdím na to a utírám ho jednou týdně. A to bych mohla každý druhý den.

Drap

Pokud se nechceš přestěhovat třeba do stanu, tak utírat, vysávat ,utírat , vyaývat a to pořád dokola. Jinak se s tím bojovat nedá. Jde sice vybudovat řištění vzduchu, ale občas se prach stejně musí setřít

BENYTA

Máme pět psů a tři kočky, peřové deky. Ale nemáme koberce. Chce to mít doma co nejmíň bytových textilií – koberec, záclona, závěs…a kvalitní vysavač. Prach otírat zavlhka, švédskou – antistatickou utěrkou. Spotřebiče jen odpojené. Takže, jako milovník zvířat se ráda obětuju.

Saurus

Tak tohle znám, a týká se to nejen prachu, ale celkově nepořádku – mám 2 malé děti, psa a morčata v bytě, a když nám tady odpoledne začne svítit sluníčko a ukáže se všechen ten prach, lítám s hadrou a s vysavačem jak blázen a stejně zbytečně: půl hodiny po mega úklidu to tady vypadá ještě hůř než před ním :D Někdy z toho šílím a furt uklízím, jindy to řeším tak, že zatahuju žaluzie abych ten prach neviděla :D