Jak úspěšně a dlouhodobě zastavit únik krve do moči bez antibiotik?

Mam testacni prouzky Hepta Phan http://www.le­karna.cz/dp-heptaphan-50ks-1/ kde vydim po mereni ranni moci stale stopy krve a to jsem dobral antibiotika. Nechci dalsi, protoze ty co jsem bral me totalne nicili a malem jsem zkoncil v nemocnici. Zajima me prirodni lecba a vyziva, ktera by mohla pomoci. Upozorneni ze vitamin C a kysele veci to jenom drazdi a zhorsuji a sam urolog to tvrdil, ze to behem lecby nebrat a myslim ze to tak chce i po lecbe nejakou dobu delat.

Odpovědi
gecco

Záleží na tom, co ti je – někdy pomůže až smrt…
😉

bolak

no, hlavně dobrý bylo zjistit, co ti to způsobuje..