SonsyMite

Jak usínáte?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Nečekaně vleže.

.. A špatně, moc dlouho! :-/

Další odpovědi
led

Prekvapujúco, zavrem oči a spím…

samicek333

utahaná

tom004

Bez problémů,a okamžitě.

venkovan

Provedu základní hygienu, vyměním oblečení na to noční, zaujmu pro spaní pohodlnou polohu, zavřu oči a uvedu tělo klidným dechem do pohody a klidu. Přitom zavedu myšlenky na příjemné věci. Dle možností a sklerózy vezmu zajíčka do náručí či pod paži.
Pokud se jedná o fyzickou, ale příjemnou námahu před spaním – nikdo to zde nenapsal – tak stejně se musím po ní dostat k tomu co je výše uvedeno.
Pro WeeBear: – neboj, za několik let I třeba deset) to bude rychle a i třeba ve stoje, a ale alespoň na chvilku. A přeji abysi mohla tento spánek mnohých žen – matek prožít. Pokud o něm uvažuješ. Ne každé ženě to štestí příroda darovala.

Drap

Vysvléknu se, lehnu, přikryji se, zavřu oči a spím

Damiana

Pravidelně u televize.

Deli

Chodím spát dlouho po půlnoci, kolem jedné, druhé hodiny. Většinou padnu zcela vyřízená a do 10 minut spím.
Pokud mám zrovna hodně starostí, mám problém „vypnout“ a usnout nemůžu třeba do čtyř.
Občas si jdeme lehnout kolem 23.hodiny, to pak máme hodinku dvě na sex, no a pak se usíná nejlíp 🙂
Tak dobrou, jdu do hajan, je 22:46!

iceT

Někdy jako liška,někdy jako králík…:-)

MILAN1961

lehnu a spím