Avatar uživatele
USAonly

Jak urychlit příchod neštovic?

Asi před týdnem dostal brácha neštovice. Já s ním spím v jednom pokoji a jsme v jedné místnosti spolu skoro celý den. Podle všeho jsem už nakažená a měla bych je do 10 dní dostat ale už se blíží prázdniny a hodilo by se mi to že bych je už měla teď :DD nedá se nějak urychlit inkubační doba?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4330 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nedá. Má to v rukou celé příroda a poručit se jí dost dobře nedá. Taky se může stát, že neštovice nedostaneš vůbec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Inkubační doba je o tom, že říká, do kdy může nemoc propuknout u další osoby. Ačkoliv spíte s nemocným bratrem v jednom pokoji, nemusíš se nutně nakazit.
Četla jsem dost podivných dotazů, ale že by chtěl někdo „rychle“ onemocnět. To vidím poprvé.
Pokud máš být nemocná, tak nic neuspíšíš. Musíš prostě počkat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Záleží na tvé imunitě (celkové odolnosti organismu). Podle té bude trvat i inkubační doba. Pokud máš imunitu výbornou – nemusí tě neštovice možná vůbec potrápit. Neměla jsi je už náhodou dříve? Jestli ano, bát se s nejvyšší pravděpodobností také nemusíš. No a jestli ne a už v tobě „řádí“, co se týká prázdnin – připrav se spíš na nějaký ten Murphyho zákon v reálu…:-)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek