konemy

Jak urychlit příchod první menstruace babskými recepty?

Bude mi 12 a chci už menses, dá se to nějak urychlit, nějakými fígly, které stejně nebudou fungovat…? Děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Jo, a potom budeš do přechodu nadávat na to, že máš menses!

Další odpovědi
gecco

Nelze – pokud jsi zdravá, musí organismus dospět do daného stádia vývoje…
A pokud jsi nemocná, doporučuju navštívit lékaře a léčit se…

Alesh

A tenhle nápad jsi vymyslela mozkem nebo jiným orgánem?

KARI05

To musí prijit prirodne a kdyby jsi uz mela menses tak uz můžeš otehotnit premyslej

ivzez

Konemy, dospělost se nepozná podle menstruace,
ale podle toho, že má člověk zdravý rozum a že se
ke svému zdraví staví zodpovědně.

Nesháněj v internetu žádné pokoutní rady a věz,
že menstruace přijde, až budeš dostatečně vyspělá
(to se urychlit nedá, vývoj potřebuje svůj čas).

Reezo

Myslíš si, že budeš už velká holka, když to dostaneš? Uvědom si co chceš… Spoustu holek, by to raději nemělo. Je sice pravda to, že každá dívka/žena prožívá menstruaci jinak. Navíc z doslechu spíš dívky/ženy trpí bolestmi břicha a změny nálad. Případná antikoncepce ti také může svým způsobem ovlivnit tvůj fyzický vývoj. Můžeš třeba přibrat atd… Přej si spíš ať tě to nebolí atd…

Poděkuj Evě, že utrhla zakázané ovoce v rajské zahradě a bůh za to potrestal všechny ženy a musí platit krví… 🙂