luky.1986

Jak uredne postupovat pri neposlani TP pri splacenem uveru?

Splatil jsem uver na automobil. Uverova spolecnost si ze me dela dobry den a uz tri mesice cekam na technicky prukaz od vozidla, s kterym ani nemohu jezdit, protoze je technicka kontrola propadla. Vozidlo je prihlaseno na mne, ale pri podpisu smlouvy o uveru musite souhlasit, ze do doby splaceni uveru bude tech. prukaz u spolecnosti. Volal jsem asi desetkrat a vzdy mi bylo receno, ze se TP vratil zpet z duvodu nevyzvednuti. Coz je hloupost, nedostal jsem do schranky ani listek a ani mi pani nebyla schopna rici cislo podaciho listku. Jsem dost na.ran, protoze mi od nich pred rokem byla udelena pokuta 10k, ze jsem jim tech. prukaz nedodal do 14 dnu a ze je to ve vseob. podminkach. Technicak uz jsem si nechal poslat i na jinou adresu. Myslel jsem, ze je chyba na strane mistni poste. Jak dlouho je doporuceny dopis ponechan, nez se posle zpet? Co mam ted delat? Policie? Obavam se, ze ten muj TP nekam nekdo zabordelaril a nemaj ho.

Odpovědi
anonym

tak to dej na policii, že Ti byl odcizen a vystaví duplikát. klidně nám tu sděl, o jakou společnost se jedná, aby jsme jim udělali reklamu. já osobně jsem kdysi měl Essox a perfektní spolupráce.

Drap

Pokusit se domluvit s úvěrovou společností. Vše by mělo být ve smlouvě. Pokud je chyba pouze na společnosti, lze podat trestní oznámení.