Posspi

Jak upravit své vlasy? Líbí se Vám melír?

Ahoj! Mám na Vás pár otázek.

Již delší dobu přemýšlím nad změnou, co se týče mých vlasů. Je to i taková touha zkusit něco nového a už jsem vlastně rozhodnutý, že do toho půjdu. Chtěl jsem se Vás, holky, zeptat, jestli se Vám líbí na klucích melír? Když má od přírody hnědé vlasy a třeba si obarví vršek na blond, nebo si nechá udělat právě ten melír? Kolik to tak u kluka stojí? Dále bych se chtěl zeptat Vás, kluků, jak si stylujete vlasy, popřípadě jaké přípravky používáte? Jestli mi sem půjde vložit obrázek, budu moc rád, když na něho mrknete, posoudíte samotný účes a taky, jaké přípravky by mi dodaly stejný vzhled. Zkoušel jsem gel, lak i tužidlo, ale pokaždé mi to jenom ztvrdlo a nedalo se to dále tvarovat. Ocením, když mi někdo zkušený poradí přípravky, kterými docílím libovolné tvarování vlasů podle libosti, protože to nechci mít ve stálé formě. Je mi jasné, že Justin používá přípravky za tisíce, ale nějaké levnější alternativy? Já věřím, že se něco najde. Už jsem se díval snad na všechny tutoriály, které jen existují, ale nikde se to originálu ani zdaleka nepodobalo. Za všechny rozumné odpovědi a tipy budu moc rád. Opravdu mi tím pomůžete!:)

Odpovědi
nyjono

Melíry se mi zdají už celkem out.
Co se týče tužidel, gelů nebo laků, není jeden jako druhý. Liší se nejen kvalitou, ale i účelem a účinkem. Bude potřeba si nechat poradit u kadeřnice, ne každá to udělá nebo zkoušet a zkoušet různé,

autacek

Fuj to jsem se lek.

P.S. Vlasy se na blond neobarví, ale chemicky odbarví.