Kelt

Jak upravit soubory pro mobil?

Mám poslechové soubory v mp3 formátu. V mobilu mi to ukazuje Title, a podle poslechu musím vybírat potřebný soubor. V počítači mi to ukazuje pořadové číslo , pak prázdné místo na celý řádek a potom typ souboru mp3. V počítači se mi označení Title neobjevuje a nemohu jej vymazat a dostat tak pouze trojciferné číslo jako název souboru. Soubory mám v Total Comander 8.52a, ale nevím, co použít, abych dostal potřebný název. Poradí mi někdo? Děkuji.

Odpovědi
Edison

MP3 tag ID3 editor. Vybrat si takový, který umí upravovat údaje hromadně a podporuje připojení k CDDB databázi. Ujasnit si systém a dělat to vždy stejně.¨

Doplnění: Zobrazování je i v TCMD možné na záložce Vlastností souboru – rozšířené. V lepší podobě lze instalovat doplněk pro ještě komfortnější práci s ID3 tagy a nejen s nimi u multimediálních souborů.

Zdroj: https://www.go­ogle.cz/search?num=100&l­r=lang_cs&new­window=1&site=web­hp&tbs=lr:lan­g_1cs&q=mp3+tag+e­ditor&sa=X&ved­=0ahUKEwiG8fu­uzIveAhXly4MKHS-aBAQQ7xYIKSgA&biw=1280­&bih=716&dpr=2

Arne1

Když ve Windows použiješ Průzkumník (ó ano, je to fuj…), tak si můžeš nadefinovat které informace u zvuhových souborů bude zobrazovat.

Pokud jde o změny ID tagů, je to možné také.
Pravým myšítkem na mp3 soubor, vybrat Vlastnosti. Pak záložku Podrobnosti. Když jsem potom ukazovátkem v poli Hodnota u příslušného parametru, naskočí mi pole které mohu doplnit / změnit.

aliendrone

Arne1>>> Asi mi něco uniklo, JAK se v Průzkumnku editují ID3 tagy? :o

Arne1

Naprosto klasicky, jednotný postup jako cokoliv jiného.

Pravým myšítkem na mp3 soubor, vybrat Vlastnosti. Pak záložku Podrobnosti. Když jsem potom ukazovátkem v poli Hodnota u příslušného parametru, naskočí mi pole které mohu doplnit / změnit.