louhra

Jak upravit podezdívku domu bez použití obkladu?

Jak upravit podezdívku domu bez použití obkladu? Foto vítáno.

Nejlepší odpověď
FOG

Nater,umela omitka,ci klasicka cementova.
Ja mam rad kamen existuje i umely,ale to je zase obklad,coz vy nechcete.
Rovnez dreveny obklad – cedr,ktery je na venkovni obklady vhodny.

Další odpovědi
zdeny

Budu řešit podobnou záležitost , asi to u mě vyhraje obklad z cetris desek , dělají to i v různých barvách a profilech a hlavně je to na roštu kvůli odvětrávání . Mám starší dům z kamene i když suchý , nechci nic nechat náhodě