Amy9898

Jak upoutat pozornost někoho,koho miluješ..?

Navíc je ten někdo starší
Doplňuji:
Bavili jsme se spolu a skoro jsme spolu i chodili.Jenže jsme nechtěli ublížit mojí kamarádce.pořád se máme rádi,ale už se ani pořádně nebavíme.Nevím co mám dělat..

Odpovědi
venkovan

Platonické lásky jsou jedny z nejhezčích a patří k životu. Nevím – ale odhaduji věk okolo konce ZŠ/začátek střední. Pokud je starší cca tři čtyři roky – už to může být problém) zejména když ti bude okolo 15. Ale jestli je starší víc, praktickychodí do práce apod., tak to v současné době nemá moc velkou perspektivu. před tebou bude ještě hodně let studií, a zaměstnaný člověk žije zcela jiným režimem.
Zůstal bych u platonické lásky. Každý jsme jich měli několik a patří k životu.

M.

Hádám, že jste spolu sotva mluvili.. Takže ho nemůžeš milovat.

bolak

M.: To by pak ale znamenalo, že němí lidé jsou neschopni lásky :)