FikeCZ

Jak uploadovat obrazky z galerie na FB? (telefon)

Zdravím mám smartphone sony xperia J ..teprve par dní a nedokažu přijit na to jak uploadovat obrazky z galerie na socialní sitě..Při obrazku mám rovnou možnost sdilet např na FB ..zkusim tedy: Bud mi to napíše už hned že to selhalo a nebo se načte 100% ale jaksi se to už neukončí a na zdi ani obrazek není.K wifi připojeny sem .internet od operatora mám zakazany(prostě jen wifi) blokaci na vyměnu dat nemám..nevim čim už to může být ..tušíte? ;)

Odpovědi
Zbynas

Možnou příčinou může být velmi pomalá rychlost uploadu a spojení se serverem vyprší dříve, než se celý obrázek uploaduje. Zkusil bych ho nejdříve zmenšit a zkusit nahrát, zda-li to pomůže.