Eliska1234

Jak uplatnit německou dárkovou kartu v českém app store?

Dobrý den. Mám takový problém, jako dárek jsem dostala dárkovou kartu do App Store, bohuzel kupovanou v Německu a tak mi český Astore píše, ze to nelze. Prý se to dá nějak nastavit, aby mi to kartu prijmulo, poradite prosim jak? Dekuji moc!

Odpovědi
Mravenec

No pokud píšou že to nelze, tak to nelze. Pokud máte na mysli nějakou temnou, nelegální cestičku, tak bych neriskoval. Bohužel si budete muset udělat výlet do Deutschlandu, i když to je spíš za trest, při jejich situaci dnes.