kokoko

Jak upgradowat na win7 zdarma?

Mám win XP a moc chcu Just Cause 2 ale nejde na XP musí bejt vista nebo 7dmičky a mám otázku je to zdarma?(http://window­s.microsoft.com/en-US/windows/shop/dow­nload-windows-7)a když nainstaluju win 7 zůstane v kompu všechno např.hry videa tento počítač dokumenty atd… pls poradte

Nejlepší odpověď
Michal Kole

To bohužel nejde. Na odkaz jsem nekoukal to je asi jen pro americký trh.

Je nutno koupit krabicovou verzi nebo by „MOŽNÁ“ prošla legalizační verze, která je o pár stovek korun dražší než OEM.

Další odpovědi
IK

Není zdarma. Jen si to tam můžeš zaplatit a stáhnout. A to placení má jisté potíže 🙂

player242

Není zdarma a i kdyby jsi to updatnul tak se ti naformatuje disk = smažou se všchny soubory