kapka

Jak upéct pizzu bez trouby?

Mam připravenou domácí pizzu z kynutého těsta. Chtěla jsem dat rozehřát troubu a ejhle, nehřeje. Včera ještě fungovala. Upeče se v mikrovlnce?

Ta naše gril nemá :(

Nema někdo jeste nějaký nápad, jak tu pizzu tepelne upravit?

Nejlepší odpověď
Dismas

Jde to i v mikrovlnce. Nebo to zkus dát na rošt do udírny.

Další odpovědi
Martinuss

v remosce

anonym

mikrovlnka má i gril, tak bych to zkusil

Kepler

Možná na velké pánvi s poklicí? Ale radši bych poprosil souseda. Nejdřív bych ale zkontroloval jističe a vypnul další velké spotřebiče, pokud jsou zapnuté.