Jak upect kynute kolacky? Nějaky osvědčeny a vyzkoušeny recept,je jich tolik že si neumim vybrat.

Pokud mate recept na kynute kolačky,i třeba ty co se nemusi nechat vykynout a pečete je už dlouho a daři se vam, poradte.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

U nás jsou oblíbené koláčky z majonézy. Viz odkaz

Zdroj: http://www.to­precepty.cz/re­cept/14018-kolace-z-majonezy/

Další odpovědi
anonym

Tyhle jsou rychlé a vynikající,pokud použijete povidla,tak v nich rozmíchejte lžíci rumu,nejlepší povidla na ně prodávají v Penny.

Zdroj: http://recepty­.vareni.cz/ne­kynute-slehackove-kolacky/

elektrikář

Nejlepší je základní těsto na buchty.500 g hladké mouky, Cukr podle chuti 100 g a víc, jeden vanilkový cukr 1 máslo 3 deci mléka,1 kostka droždí špetka soli. Náplně podle chuti,marmeláda, mák tvaroh ze žloudkem, cukrem a hrozinkami může se přidat trochu rumu.Nebo ovoce, a navrch žmolenka z másla mouky a cukru

tazatelka

Kynuté těsto je jen jedno, i když se třeba poměr igrediencí může lišit. Záleží na dobře vykynutém kvásku, době kynutí a pečlivém hnětení těsta. Na tom, který recept si vyberete, až tak moc nesejde.
A samozřejmě, pokud do náplně použijete domácí povidla nebo zavařeninu, máte skoro vyhráno.