Android22

Jak updatovat Android

Doplňuji:
Mám ANDROID 2.2 A Chtěl bych ho updatovat na vyšší verzi.Poradí mi prosím někdo?

Odpovědi
Bedy

Jaký máte mobil (značka+model)?

balca

panebože
Doplňuji:

cochee: :D :D

k tématu: Nevím co máš za telefon..takže všeobecně jdi do nastavení a dej zkontrolovat aktualizace (musíš být samozřejmě na netu) třeba u Sony se aktualizuje přes SEUS atd…a tak dále pokud ti výrobce aktualizaci neumožnujě můžeš se kouknout na XDA,měj se

cochee

balca: modlením se rozhodně Android updatovat nepodaří 😁

anonym

když nám zatajíš jaký máš telefon tak ti nemůžeme poradit jak ho upgradovat … sorry … neposkytl jsi potřebné informace