Ametyst

Jak umřela důvěryhodnost médií, na covid, nebo s covidem?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Covid naopak pomohl oddělit zrno od plev a ukázal, jak jsou seriózní média důležitá. Takže pokud nějaký web zveřejňoval bláboly, nedatované zprávy nebo staré zprávy vydával za nové (vzhledem k vývoji pandemie bylo důležité sledovat aktuální informace), tak už všichni vědí, že mu nemohou věřit ani v jiných věcech.

Další odpovědi
Kepler

Umřela? Věř a víra tvá tě uzdraví! 😊

orwell

Nejsem si jistý. Buď na pravdu a lásku, nebo s pravdou a láskou.