hippeace

Jak uložit obsah Win. media Player -u?

Budeme restartovat Windows a potřebuji uložit obsah W.m.Playeru abych ho (ten obsah) tam pak mohla zas dát rozdělený tak jak byl do alb a mezi Interprety
Doplňuji:
Myslím tím něco jako je v Mozille Firefox Import a export záložek do html

Odpovědi
anonym

ve WMP máš zapsat na disk, Pokud přeinstalujete win, stejně si musíš udělat zálohu písniček, hudby, jinak o ni přijdeš. Můžeš si bez pomoci WMP vypálit, třeba přes nero, tu hudbu.
Doplňuji:
playlist je v adresáři hudba

anonym

import, export to nemá ale vytvoření seznamu se uloží playlist v adresáři c:/user/hudba/sez­namy stop s příponou „wpl“ a to si zazálohovat.
v menu -soubor-vytvořit seznam stop. Jiný způsob jsem nenašel