ferenc

Jak uložím snímek z Googl earth do PC,aby se dal prohlédnout bez připojení k síti?

Odpovědi
gecco

Buďto natažením do cashe (mezipaměti) – https://suppor­t.google.com/e­arth/answer/21423?h­l=cs a nebo klasicky – výstřižkem (printscreenem).

anonym

Já ofotím obrazovku (tlačítkem PRTSC),otevřu MALOVÁNÍ dám VLOŽIT a uložím třeba na plochu jako obrázek.

Magix.cz

Používám už asi 5 let FastStone Capture. Od win7 už mi neumí rolovat chytanou stránku, ale na jeden screen pořád dobrý. Má svoje integrované „malování“..

led

1 – V kategorii „upraviť“ je príkaz „kopírovať obrázok“ týmto sa skopíruje zobrazený pohľad, toto už len vložíte do niektorého grafického programu, napríklad IrfanView, grfický program dodaný s Windowsom, prípadne rovno do dokumentu
2 – V kategorii „upraviť“ je príkaz „kopírovať miesto zobrazenia“ čo je vlastne záznam zemepisných súradníc pozorovaného bodu, toto môžte vložiť napríklad do textového popisu pozorovanej oblasti

ptáč

Map catcher, Gmap catcher.

Luxx

na tyhle věci používám program Výstřižky, jež je součástí operačního systému (Win 7 i 8)