Ing.internet

Jak uložím odkaz na www stránky?

abych nemusel ukládat odkaz do wordu apod. Chci na nej kliknout, tak aby vyskocilo okno prohlizece.
Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ve webovém prohlížeči kliknete myší na ikonku před adresou a přetáhnete na plochu, tím se Vám vytvoří zástupce

Další odpovědi
mosoj

Mám IE9. Nahoře pod lištou je panel „oblíbené“ ( prosím panel nikoliv seznam „oblíbené“!) když jsem na nějaké stránce a budu ji často navštěvovat, jedním kliknutím přidám tuto stránku na tento panel. Stránka je tam tak dlouho dokud tento odkaz nesmažu. Takto si tam přidám stránek kolik chci. Potom při prohlížení jenom klikám na položky na panelu a přepínám se mezi těmito stránkami.
Kdyby jste mě ale rozkrájeli nemohu si vzpomenout jestli tato funkce byla také v IE 8. Začal jsem ji používat až v IE 9.

Zobrazování pomocí zástupců na ploše používám též.

Děda Louda

Vlož stránku do panelu oblíbených a budeš ji mít v prohlížeči trvale na očích a snadno a rychle dostupnou.

kablik

k čemu asi jsou „oblíbené položky“ ???