Weroniq

jak ulevit očím při dlouhodobé práci na počítači?

děláte nějaké oční „cviky“, které máte ozkoušené, že potlačí únavu očí a je vám pak lépe a můžete pracovat zase dál?

Nejlepší odpověď
annas

Několik odpovědí na otázku, která se opakuje po několikáté.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-na-oci-unavene-a-bolave-od-pocitace-kdyz-s-pocitacem-cely-den-pracuji

Další odpovědi
anonym

existují také brýle, ale jsou moc drahé.

Jakmile mě začnou jen malilinko bolet oči, zeslabím si hodně jas na monitoru a jinak si je na chvilku zavřu či promrkám :)

Drap

Mrkat. Myslet na to a často mrkat a nebudou ani bolet

FOX.IK

Urcite by melo pomahat zahledet se do dalky. Nebo oci na chvili zavrit.
Pak existuji specialni kapky do oci pro unavene oci z pocitace. Nebo chladiva maska na oci

Tlaky

Vypnout ho a jít na pivo.