Kepler

Jak ukotvit přehoz přes křeslo?

Mám na mysli něco takového: https://www.me­diashop.cz/pro­dukt/couch-coat/712/3

Zatím tam mám napínací povlak, který už vypadá po 2 letech bídně. Rozčiluje mně, že mi to pořád ujíždí pod poprdím a musím to pořád opravovat. V tom křesle trávím významnou část dne. Ten přehoz od mediashopu by asi dělal totéž. Nějaký nápad?

Odpovědi
Kajoch

Zkus nasadit do boje několik napínacích špendlíků…vlastní zkušenost:)

Kepler

Kajoch: jako nápad to není špatné, ale musel bych ty připínáčky zatlouct až do dřevěné kostry křesla. V polstrování by to asi moc nedrželo nebo by se to trhalo. Takhle by to šlo. Asi by to chtělo trochu větší rajznegle. Dík, mrknu na čalounické potřeby.