Jak ukotvit 4 metrové kůly pro nízké lanové aktivity do země?

Odpovědi
Děda Louda

Zarazit.

venkovan

S ohledem na riziko úrazu (i když jsou zdánlivě nízké) je třeba informace od statika a ne od lidí z netu. Provozovat či postavit takové zařízení bych si vyložene amatérsky netroufl pokud by neměly být postaveny pro uzavřenou společnost.
Fakulta tělesné výchovy v Praze má své katedry které se orientují i na takové sportovní aktivity.
Ale jinak – kůly bych do země nezarážel. Upevnil bych je jinak aby byla možná kontrola jejich stavu.