HarpPlayer

Jak ukládat oblíbené trasy v Google Maps?

https://www.go­ogle.com/maps – i když jsem přihlášen, nevidím nikde možnost si oblíbenou trasu uložit a později se k ní vrátit.

Opravdu tam není možnost ULOŽIT SI SADU OBLÍBENÝCH TRAS – a pokaždé jí tam musím klofat znovu?

Díky moc…

Odpovědi
Nassin

Když si přečteš obsah odkazu, nemusíš už potom klofat znovu.

Zdroj: https://mobile­net.cz/clanky/ne­juzitecnejsi-tipy-a-triky-pri-pouzivani-map-od-googlu-27862

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

HarpPlayer

Pane Nassin, děkuju za tipy – některé jsou velmi užitečné – ale asi jsem natvrdlý – KDE tam najdu UKLÁDÁNÍ OBLÍBENÝCH TRAS?
Já nechci ukládat MAPU – já chci mít pět předvolených tras (do práce, do dílny, k babičce…), ze kterých si mohu vždy vybrat.
PS: Na jedné trase mám třeba i 10 zastávek…

Díky moc za ochotu!

Nassin

Hledal jsem možný návod, našel a vyzkoušel tak, že pokud si naplánují trasu z místa A do místa B, tak si ji můžu zaslat buď SMS, nebo poslat na Gmail.com a nebo do telefonu. Jinačí možnost jsem nenašel-zatím