Kepler

Jak udržujete misku s fondue teplou?

Odpovědi
Ametyst

Mám pomalý hrnec se třemi stupni elektrického ohřevu.

nyjono

Některé mají ohřívání čajovou svíčkou, jiné elektrické nastavené na mírný ohřev.

Edison

My jsme mívali fondue i s ohřevem… lihovým…

briketka10

Mám nerez misku. Vydrží mi dlouho teplé.
Jinak si můžu zase přihřát plamínkem.
 https://www.e­va.cz/zbozi/DOP14652/­fondue-lamart-typia-nerez-11-dilu-lt7008/?gclid­=Cj0KCQiAmZDxBRDI­ARIsABnkbYRd0KTV1U­tIyo0-UOCjmkQpvN6HjQ_­lWH5BtP9XscXvzrG9Bb79zCM­aAtWREALw_wcB

Hufnágl

Nijak, protože nejsem zastáncem francouzské, švýcarské a další kuchyně, která to nabízí ve svých receptech..

Kepler

Edison: takže existují na to nějaké zařízeníčka typu miska na stojánku a pod tím plamínek? Hledal jsem ale nenašel, takže jsem asi hledal blbě.

Edison

My jsme tokdysi koupili v NDR. A je toho spousta: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=fondue+mis­ka&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=%7Bmoz:­distributionID%7D:%7Bmo­z:locale%7D:%7Bmoz­:official%7D&tbm=is­ch#imgrc=py4LLyZ­hxM9PrM:

Kepler

Jo, to je ono, ale v blbém Valmezu jsem to v kamenném obchodě nikde neviděl. Vlastně mi chybí jen ten stojánek na misku, ostatní věci mám.

Edison

S tím ti, chlope, nepomůžu. Poptal bych e-shopy… Jinak je tam vidět, že jsou jak svíčkové, tak lihové.

nyjono

Ametyst, není pomalý hrnec trochu velký na fondue? Teda když není zrovna velká společnost 😁

Kepler

Ametyst: no ale když máš tu misku na stole a je ji třeba průběžně ohřívat?