Avatar uživatele
Kepler

Jak udržujete misku s fondue teplou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 1552 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Mám pomalý hrnec se třemi stupni elektrického ohřevu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Některé mají ohřívání čajovou svíčkou, jiné elektrické nastavené na mírný ohřev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

My jsme mívali fondue i s ohřevem… lihovým…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Mám nerez misku. Vydrží mi dlouho teplé.
Jinak si můžu zase přihřát plamínkem.
 https://www.e­va.cz/zbozi/DOP14652/­fondue-lamart-typia-nerez-11-dilu-lt7008/?gclid­=Cj0KCQiAmZDxBRDI­ARIsABnkbYRd0KTV1U­tIyo0-UOCjmkQpvN6HjQ_­lWH5BtP9XscXvzrG9Bb79zCM­aAtWREALw_wcB

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Nijak, protože nejsem zastáncem francouzské, švýcarské a další kuchyně, která to nabízí ve svých receptech..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Edison: takže existují na to nějaké zařízeníčka typu miska na stojánku a pod tím plamínek? Hledal jsem ale nenašel, takže jsem asi hledal blbě.

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

My jsme tokdysi koupili v NDR. A je toho spousta: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=fondue+mis­ka&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=%7Bmoz:­distributionID%7D:%7Bmo­z:locale%7D:%7Bmoz­:official%7D&tbm=is­ch#imgrc=py4LLyZ­hxM9PrM:

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, to je ono, ale v blbém Valmezu jsem to v kamenném obchodě nikde neviděl. Vlastně mi chybí jen ten stojánek na misku, ostatní věci mám.

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Edison

S tím ti, chlope, nepomůžu. Poptal bych e-shopy… Jinak je tam vidět, že jsou jak svíčkové, tak lihové.

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Ametyst, není pomalý hrnec trochu velký na fondue? Teda když není zrovna velká společnost 😁

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ametyst: no ale když máš tu misku na stole a je ji třeba průběžně ohřívat?

před 1552 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek