autacek

Jak udržovati penis v co nejlepší kondici?

Nejlepší odpověď
dubraro

Tak jako každý jiný orgán – pravidelným používáním.

Další odpovědi
peterd108

Každou noc bys ho měl provětrat.

fcoop

Penis sice není sval, ale jeho tkáně jsou velmi závislé na pravidelném přísunu kyslíku. Čím méně muž penis používá, tím více mu ochabuje a tím rychleji přestává být funkční.

Během pokusů s hlodavci se prokázalo, že samci pobývající v komorách s vyšší koncentrací kyslíku měli lepší a častější erekci.

Když muži přestanou penis používat a sníží se frekvence pohlavní aktivity, penis je méně zásobený kyslíkem a zhoršuje se reakce jeho tkání. (Net)

Poučka :„Cvičení dělá mistra“ tedy platí.
Nebo si pořiď komoru s vyšší koncentrací kyslíku.

Není zač.