Jak udržovat vousy v přijatelném stavu? Denně kartáčuji a podle potřeby zastřihávám.

Nejlepší odpověď
anonym

ženský vkus jde pochopit docela snadno, nám se prostě nelíbí, když z vousů trčí po obědě nudle z polívky, ale to píšu o dlouhých vousech, mě se líbí "nedbalá eleganceů, takový ten třídenní vous, to dodává na mužnosti, je to pěkné

Další odpovědi
Drap

Toto už dávno neřeším. Jednou za čtyři týdny přijde holička s nástavcem číslo 3 na svém strojku, obejde celou mou hlavu kolem dokola a neni co řešit. Vřele takovouto údržbu doporučuji.

quentos

Pokud denně kartáčujete a podle potřeby zastřiháváte, výsledkem je určitě přijatelný stav.
Usuzujete-li podle toho, že se nad nimi ženské ofrňují, tak to bude tím, že se ofrňují nad vousy jako takovými. Takových je holt spousta (a hlavně že tvrdí, že jim nejde o vzhled…). Ženský vkus nelze pochopit.

anonym

Drap, tohle jsem dělal sám před rokem. Nyní nechávám háro a zarůst jako Rumcajs