ChrisMerr

Jak udržet vlasy upravené, když je venku vlhko?

Každé ráno před zrcadlem vypadá účes špičkově, nanesu lak a všechno, ale přesto si moje vlnité vlasy dělají co chtějí :/ pokaždý se mi na nějakém vážně nevhodném místě zvlní (př. ofina). Chci se zeptat co mám dělat, aby mi ten účes vydržel alespoň do školy .. předem díky ;)

Nejlepší odpověď
BEAES

S tím nenaděláte nic, prostě vlhko udělá své, jedině zlakovat, ale to nesnesete.

Další odpovědi
hanulka11

Kup si -Drei Wetter Taft -to je lak na vlasy do každého počasí

Mili @

Mám takovou kolegyni, ráno vlasy vyžehlí, do práce přijde místo ní OVCE!

ReHu

Nic. Max dobrý střih.
Ani lak do každého počasí ☹.