Fienir

Jak udržet sen?

Stalo se Vám někdy, že jste si ve snu uvědomili, že sníte? Mně párkrát ano, ale pak nastal problém – došlo k probuzení. Je nějaká šance ten sen si udržet a být ve snu s vědomím, že sníte?

Nejlepší odpověď
mirlin

Jo to je dost dobré,já si s tímto rád pohrávám : člověk má uloženu v amigdale / něco jako disk s nahráváním všech situací / , ty se v ní ukládají a někdy když nastane její přetížení se zvláště k ránu uvolní a vzniknou z toho živé až reálné sny. Někdy příjemné......někdy nežádoucí........!

Další odpovědi
RyuzakiKate

Ano, je to možné, už se to tu i několikrát probíralo, říká se tomu lucidní snění, tak trochu zapátrej ;)

www

Lze to. Hlavně to chce moc se nebudit, při uvědomění, že se probouzím si řeknu ne, chci spát 😉.