Lol*

Jak udržet jídlo teplé?

Neznáte tip jak jídlo, které se ohřeje před osmou hodinou ranní udržet aspoň do jedenácti teplé/ vlažné?
Děkuji

Nejlepší odpověď
beri49

Šup s ním do peřin!
Doplňuji:
ZADARMO!

Další odpovědi
zzzzz

Použít termomísu .-)
http://www.zbo­zi.cz/?typ=pro­dukty&q=termom%C3%AD­sa#utm_source=se­arch.seznam.cz&ut­m_medium=hint&ut­m_term=termom%C3%AD­sa&utm_conten­t=product&utm_cam­paign=nasli-jsme

anonym

Pokud jídlo nemůžeš později (nebo průběžně) ohřívat, pomůže jedině kvalitní termoska.

marci1

Existují různé termohrnce, termomísy, termoobaly, termosky ap.

Yggdrasil.

Nebo na něj foukej fénem!
…ne, nemůžu než souhlasit s ostatníma.
My jednou takovou mísu měli a vážně to vydrží.

Lamalam

Zastlat do postele nebo dát do termotašky.

Kelt

Existují termosky, termotašky, speciální jídlonosiče. A pokud ohříváš v elektrice, tak existuje elektrický časový spínač, který se dá nastavit na určitou dobu, kdy zapne a vypne. Takže bys mohla nastavit dobu, kdy to chceš ohřát a pak se to samo zapne i vypne. Ale nejde použít u plynu. Nevíhodou je, kdyby náhodou vypli proud, tak se to nezapne. Ale pozor, pokud to má být pro malé dítě, tak hrozí možnost úrazu, popálení atd.

kablik

nejrozumnější to jídlo ohřát až v jedenáct…