Fefe

Jak udělat ze 2 částí filmu jeden?

stáhnul jsem film byl ale na dvě části jak je mám sloučit v jednu část.

Nejlepší odpověď
baghira

Jakýmkoliv editorem videa, já používám avidemux

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/zpraco­vani_videa/avi­demux/

Další odpovědi
P.T.

Já používám ConvertXtoDVD.

anonym

programem AVIDEMUX

jak? menu Soubor->Otevřít a vybrat první část, pak menu Soubor->Připojit a vybra druhou, třetí, část … nakonec uložit jako celek menu Soubor->Uložit …

podmínkou je že všechny části musí mít stejné parametry, stejné rozlišení, jinak to spojit nepůjde a bude nutné ještě před spojením transformovat rozlišení pomocí filtrů AVIDEMUXu.