Kapicka

Jak udělat zajímavý referát o anglické kolonii-historie,součas­nost?

Dobrý večer,dostali jsme na výběr referáty s určitým tématem a bohužel byli všechny nejlepší ihned rozděleny a na mne tam zbylo takových pár nechci říct ne moc zajímavých referátů ale myslím si,že by to ani naši třídu nezajímalo.Vybrala jsem si právě anglickou kolonii ale jen nevím jak to hezky napsat a jak je zaujmout.Nemáte nějaké rady?

Nejlepší odpověď
anonym

Já tedy nechápu, proč ti tohle téma připadá málo zajímavé! Zjisti si např., které zboží se z koloniálních území dováželo a na referát něco z toho přines s sebou!