ZuzankaG

Jak udělat zajímavou a poutavou výkladní skříň pro obchůdek s dámským oblečením?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Stoupni si nahá do výkladní skříně a vedle sebe dej ceduli asi s tímto nápisem:
„Nechcete, aby vás každý takto očumoval, přijďte si vybrat ty nejlepší módní kousky do našeho obchůdku“.

Další odpovědi
Arne1

To záleží na modelce která tam bude

liškaDvořka

Dobrý den,
Jestli sháníte někoho, kdo by vám s vaší výlohou pomohl, případně jen konzultovat, můžu vřele doporučit tyto děvčata http://artysok.cz/. Dělaly mojí kamarádce výlohu pro oděvní atelier a výsledek byl úžasný!