jarm

Jak udělat vyzkoušenou čokoládovou polevu?

čokoládová poleva

Nejlepší odpověď
anonym

já dělám takhle nejen polevu,ale i liji čokoládu do formiček a po vychladnutí vyklepnu,nad parní lázní dám rozpustit čtvrtku másla,nebo hery,přidám moučkový cukr,a hořké kakao,odsypávám to od oka,podle toho jak hustou chci mít čokoládu

Další odpovědi
Miroslavst

Ingredience
2 porce
340g sladké černé čokolády
5 lžic cukru
1/2 hrnku šlehačky (neušlehané)

Postup
Rozehřát čokoládu v misce, nad lehce vařící vodou. Zamíchat dovnitř cukr.

Do hrníčku nalít šlehačku. Přidat rozehřátou čokoládu a přivéct rychle do varu. Ihned odstavit.

hanulka11

opravdu rychlá a 100% poleva -lesklá a chutná

1 čokoláda na vaření
1 ledové kaštany
kousek 100% tuku Omega (s ní opatrně a přidávat po malinkých kouscích)
Čokoládu a kaštany rozehřát ve vodní lázni, přidat kousek Omegy, poleva je krásně lesklá .