MineralCZ

Jak udělat v Minecraftu udělat lehkej plugin

jak v minecraftu udělat plugin ?
chtěl bych se zeptat jak se dá udělat plugin v kterym si mužu udělat třeba příkaz /vip nebo /vippravidla nebo /pravidla a po napsání příkazu to například napsalo
PRAVIDLA SERVERU
1)*****
2)*****
3)*****

  1. atd …

děkuju za odpověď

Odpovědi
Youda

Pokud to má být plugin je vhodné se naučit programovat v Javě. a používat Bukkit. Na takto jednoduchou věc ale stačí třeba http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/zjednoduse­ni_prace/klave­sove_zkratky/au­tohotkey/
bohužel nemám čas tento program otestovat. Kdyžtak najít podobný program… klíčové slovo je: „makro“.