dust8

Jak udělat u Firefoxu při přechodu na YouTube.com, aby se automaticky samo spustilo video bez nutnosti klikat na ikonu?

Myslím tím nemuset klikat na ikonu přehrát uprostřed videa. Je to zbytečné, protože, když snad chci video vidět, tak proč bych se měl zdržovat ještě klikáním na ikonu přehrání?

Zajímavé, že pokud video dohraje, tak ty další v playlistu či náhodné (dle autoplaye), který sám vyhodnotí co se pustí jako další se už na žádnou ikonu pro spuštění klikat nemusí.

Třeba je na to nějaký plugin pro Firefox. Snažím se jej najít, ale zatím jsem na nic nenarazil. Přece to musí nějak jít ne?

Doplňuji otázku: aliendrone – Udělal jsem vše dle tvého postupu, ale pořád to po mě chce klikat na ikonu startu přehrávání videa na YT. Tobě to tak funguje? Jakou máš verzi Firefoxu? (Napiš kdyžtak do diskuze pod otázkou)
Já mam prakticky téměř aktuální 67.0.3. (32-bit). Neblokuje to třeba plugin Adblock Plus či další s názvem Strict Pop-up Blocker? Ten výborně vychytá veškerý vyskakovací okna, ale má i možnost filtru myslím.

Měl byste ještě někdo nějaké nápady jak odstranit zbytečné potvrzení přehrání prvního YT videa?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, je vidět, že na tebe vedro asi působí pozitivně, na rozdíl ode mne. SLÁVA, rozumná otázka! ;) :D :D

  1. V nastavení FF „Soukromí a zabezpečení“ NESMÍŠ mít zafajfkované pole „Zabránit stránkám v automatickém přehrávání zvuků“

A ZÁROVEŇ

  1. Na samotné stránce Youtube MUSÍŠ mít povoleno „Automatické přehrávání“

Po restartu FF by to mělo fachat. :)

dust8

  1. Na samotné stránce Youtube MUSÍŠ mít povoleno „Automatické přehrávání“

Nevím kde to najít. Díval jsem se kde to šlo. Mohl by jsi mě prosím navést konkrétně krok po kroku?

aliendrone

http://jyxo.in­fo/uploads/AB/ab8f34a­45f10297a813819ad5513317­f5eda0185.jpg

dust8

Díky za screen. Jsem slepý :P I tak mi to nějak nefunguje a ten zbytečný potrzovací spouštěcí zmetek tam stále je. ;)

aliendrone

A OPRAVDU jsi udělal to, co píši v bodě 1? Zrušils to zafajfkování?

Zkus ještě vymazat cookies a mezipaměť (v „soukromí a zabezpečení“ > „cookies a data stránek“)

Pak Firefox RESTARTUJ a MUSÍ to prostě jít.

dust8

Už to jede. Já to udělal trochu jinak, ale předpokládal, že to pojede. Nechtěl jsem globálně povolit zvuky na všech www stránkách a tak jsem dal (exceptions) mám to v EN jazyce a vložil odkaz na Youtube. Myslel jsem, že pak YT bude vyjímka,ale nějak to nefungovalo. Když jsem to dal povolit celkově a zrušil zafajfkovaní už to fakčí. DÍKY MOC! :))