Anonym*

Jak přepínat snímky v prezentaci v PowerPointu?

Zdravím. Když chci v prezentaci přepínat snímky, jak to mám udělat? Myslím například, že mám v prvním snímku obsah prezentace v bodech 1–5 a potřebuju přepnout na bod pátý. Tak abych na to jen klikla (na ten pátý bod) a automaticky by mě to přesměrovalo na ten snímek. Poradíte mi někdo prosím? Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
Edison

Odkazem. Odkazovat netřeba jen na internetové zdroje, ale i na jiné dokumenty či jiná místa téhož dokumentu. Např. lze linkovat na stránku, v případě PP na snímek.