MirKop

Co udělat, aby panenka měla rovné vlasy?

Má je asi tak dlouhý k ramenům ale děsně kudrnatý. Ráda bych jí je narovnala, ale nevím jak. Zkoušela jsem je i umýt, ale nějak to nejde… Co bych tak mohla ještě zkusit? Někde to žehličkou na vlasy zkoušeli a pomohlo jim to a ne, ostříhat ji nehodlám

Jak udělat to, že bude mít panenka rovné vlasy?

Nejlepší odpověď
gecco

To je dobře, že nemáš žehličku na vlasy ta panenka má totiž vlasy z umělé hmoty – a ta by se, dost pravděpodobně, začala tavit…
😁
____
Pokud chceš takto experimentovat, rovnou panenku ostříhej dohola – aspoň doma nezničíš nějaký přístroj… A i ty budeš mít ´klid´…
😁
_____________­_____________
Tak se domluv s mámou…
😉

Další odpovědi
anonym

Umělý vlasy těžko narovnáš!
Možná škrob či tužidlo,ale nedávám tomu šamci.

ivzez

Nijak.
Leda panence pořídit paruku s rovnými vlasy
nebo rovnou koupit další panenku…

lejdy.můn

Např. podle tohoto videa by to s tou žehličkou mělo v pohodě jít
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=J85LtcGsjA8

Ale když najedeš dolů na komentáře, tak příliš často se tam objevují reakce, že to narovnávání nedopadlo, ehm, úplně podle představ paní majitelky. Takže nechceš-li své panence pořídit trvale „letní“ sestřih, tuhle metodu radši opravdu nezkoušej. 🙂 Ne všechny žehličky jsou stejný, a totéž samozřejmě platí i o panenkách a materiálu, ze kterých jsou jejich vlasy vyrobeny.

Ale co by možná za pokus stálo: pokud tu žehličku doma máš, normálně ji rozehřej a vzápětí zase vypni a nechej vychladnout. Až bude jen lehounce teplá, zkus vzít důkladně namočený pramínek vlasů a odshora dolů ho tou žehličkou pořád dokola protahuj. Sice moc nevěřím, že to bude mít kdovíjaký efekt, ale panenčiným vlasům by to (snad) nemělo ani nijak ublížit.

A nebo ještě jeden nápad: vlásky opět pořádně namoč a zkus je pak zlehka napařit třeba nad bublající rychlovarnou konvicí. A potom už jen pročesávej a uhlazuj, dokud nebudeš s výsledkem spokojená. Hlavně si od té horké páry udržuj uctivou vzdálenost, ať nepřijdeš k úrazu ani ty, ani panenčina bujná kštice, jasnačka? 😉