Elaela

Jak udělat to, aby byly otevřeny dva FB účty na jednom PC?

Jak to udělat aby byly otevřeny a PŘIHLÁŠENY na jednom PC zároveň dva Facebook účty NAJEDNOU a ZÁROVEŇ? Děkuji

Nejlepší odpověď
Arne1

Podle mne je to na počítači primitivni – stačí pro druhý účet použít jiný prohlížeč.

Další odpovědi
ozzius

Souhlasím s Arne1, ale doplním, že není třeba druhý prohlížeč, ale stačí otevřít anonymní okno, jen po zavření to odhlásí.
Případně přes nějaký proxy server, to pak na jednom prohlížeči půjde otevřít v podstatě nekonečně mnoho účtů.

anonym

možností je celá řada.

  1. Operační systém sám umožňuje současnou práci více uživatelů najednou a každý uživatel může mít v rámci svého sezení svůj prohlížeč a v něm v daný okamžik přihlášen svůj facebook. Pro přepnutí do jiného pak stačí jen přepínat sezení přihlášených uživatelů v rámci operačního systému. Tento způsob je nejlogičtější a nejbezpečnější, navíc byl přesně pro tento účel navržen.
  2. Samotný prohlížeč, například google chrome, umožňuje provoz několika uživatelských profilů současně, takže v jednom okně můžet mít svůj profil jeden uživatel se svým facebookem a v druhém jiný uživatel, přepínání profilů najdete vpravo nahoře hned vedle trojtečky.
  3. no a pak už se nabízí takové ty primitivnější a problematičtější metody jako anonymní okno nebo různé prohlížeče firefox, chrome či opera současně … ty ale už nejsou optimální a mají svá úskalí, anonymní okno je de fakto okno hosta, po uzavření si nebude pamatovat vůbec nic, což není moc komfortní pokud ti dva uživatelé by rádi fungovali na tom pc rovnoceným způsobem. Více různých prohlížečů je lepší volba, ale musí být technicky srovnatelné, pokud vyberete chrome a vedle něj internet explorer tak upřímě lituji toho kdo bude muset používat ten omezený explorer 🙂

Dr. Darko

Stačí použít anonymní okno. Nebo-li zmáčknout Ctrl+Shift+N a v tomto okně se přihlásit na jiný účet. Platí i pro jiné platfromy, nejen pro FB.

CTTON

Bohužel více účtů není dle fb podmínek povolené :/