adioverride

Jak udělat stůl pod akvário?

Chystám se vytvořit stůl na akvárium (100l tedy počítám tak 150 kg aby uneslo), koupil jsem si desku, ale nevím jak vyřešit nohy. Máte někdo rady? Napadlo mě koupit normální nohy ke stolům, ale unese to 150kg? Rozměry 60×60×72. Díky A.

Nejlepší odpověď
anonym

jestli sis koupil lamino desku a chceš k tomu dát nohy, tak na to rychle zapomeň. vůbec nohy jsou pitomost, to se vylomí. na 150kg budeš potřeboval ideálně 4 desky na stojato. horní deska musí být od kraje ke kraji. dále si dovoluji upozornit, že akva o rozměrech 60×60×72 má objem 252 l.
já jsem si udělal tohle:
http://letecka­posta.cz/850421477

Další odpovědi
isteron

Nohy z poriadneho kuchynského stola z tvrdého dreva by mali stačiť, ale bude treba zabezpečiť aby sa nevyklonili do boku a udržali polohu zvislo. Vtedy vydržia.

adioverride

Díky moc, Nanifak ty rozměry jsou plánovaného stolu ;)