Blecha

Jak udělat šlapadlo ?

Dobrý den, napdlo mě si postavit něco jako šlapadlo. Byl by to takový vor ne kterém by byly přidělané 2 jízdní kola. Zadní kola by měli ve vodě a na ráfky by byli navařené plíšky. zatáčelo by se tak, že by pokaždé šlapal např. ten vlevo , nebo ten na kole v pravo. Myslíte že by to fungovalo a nemáte nějaký nápad, plán jak to zrealizovat ? dík

Odpovědi
Michal

Přidělal bych dřevo,jako kormidlo a náhon by mohl být na všechny čtyři kola.