kolomana

Jak udělat roční inventuru, jsem-li OSVČ a nemám žádný majetek?

Odpovědi
gecco

Proč chceš nyní dělat inventuru? – nemáš podáno danové přiznání?
😉
Ale co…
Prostě uděláš soupis majetku (ve tvém případě prázdný) a sepíšeš o tom zápis – něco jako – účetní stav majetku 0, skutečný stav souvisí s účetním, podpis + podrobnosti o inveturnících, kdy (datum), kde (místo)…
A archivuješ, myslím, 10 let spolu s účetnictvím…
😉

mosoj

Dělá se i inventura skladu zboží k 31. 12. ! Nejenom majetek. Nepíšeš v čem podnikáš. Přesto dostáváš jak vidím zasvěcené odpovědi.