koník.

Jak udělat reset foťáku?

Stačí když vyndám baterii a poškam třeba hodinu, než se veškerá data (heslo na wifi atd) vymažou z paměti cmos? Není tam žídné možnost továrního nastavení.

Nejlepší odpověď
beer

Musíš to vyzkoušet, nemusí to totiž být tak jednoduché.. Zkus proto navštívit stránky výrobce, snad to tam mají.
Někdy pomůže při vyjmutí baterek navíc držet tlačítko power na 15sec, jindy zase současně menu+obrázky+sma­zat+power – více zde:
http://frolko­vic.blog.sme.sk/c/105338­/Ako-som-sa-naucil-resetovat-svoj-digitalny-fotoaparat.html