bayeer

Jak udělat psychotesty?

Ahojte jestli já vím tak Psychotesty jsou povinné pro řidiče autobusů a nákladních aut nad 7,5t (s výjimkou těch, kteří jezdí pouze pro vlastní potřebu) – jde o skupiny řidičského oprávnění C, C+E, C1+E, D, D+E, D1 a D1+E
ale vubec nevím kde, jak se dá udělat psychotesty?. Poradte mě prosím ?.

Odpovědi
anonym

Nejde o to je udělat, díky psychotestům se testují vlastnosti a EQ osoby. Zda nejsi agresivní, mentálně zaostalý apod. Psychotesty se dají s velmi dobrou paměti oblbnout. Jsou tam opakující se otázky. Pamatuj si jak si na ně odpovídal, drž se stejné odpovědi.
Jednou mi řekl psycholog, to je dobrá taktika a dochází ke zkreslení testů. Systém psychologa je člověka zblbnout a pak mám velmi dobré výsledky, protože odpovídá spontánně. Byl to zajímavý a poučný rozhovor pro obě strany.

abendsbrot23

Dělají se u psychologa.