AShooter

Jak udělat „prezentaci“ ?

Chtěl bych nějakým způsobem udělat jakousi prezentaci, nemam ovšem namysli běžnou prezenci prezentovanou přes PowerPoint. Mam na mysli něco takového jako mají např. v Elektro worldu, něco takového co bych mohl promítat na své televizi. Smyslem mé prezentace má bít předání jakých si informací, pomocí veřejné televize. Jak na to a co k tomu budu potřebovat?

Odpovědi
Michal Kole

Myslíš video ?

http://window­s.microsoft.com/cs-CZ/windows-live/movie-maker-get-started